Zastiňte si vaše okna

Zastiňte si vaše okna před sluncem a zamezte tak vstupu dusna a vedra do vašeho domu. Díky dokonalým stínícím systémům, které jsou montovány z venku, to bude snadné. Nedostane se k vám již ani paprsek a v létě to jistě velmi oceníte. Co dále rolety nabízejí? Další ochrana, kterou tyto stínící systémy nabízejí, je před …

Zastiňte si vaše okna před sluncem a zamezte tak vstupu dusna a vedra do vašeho domu. Díky dokonalým stínícím systémům, které jsou montovány z venku, to bude snadné. Nedostane se k vám již ani paprsek a v létě to jistě velmi oceníte. Co dále rolety nabízejí? Další ochrana, kterou tyto stínící systémy nabízejí, je před hlukem. Po zatažení stínících systémů, budete mít doma klid a pohodu a venku se může dík cokoliv. To však zdaleka není vše.

Odraďte zloděje

Naše stínící systémy dokonale odradí zloděje a zamezí jim vniknutí do vašeho domu. Namontovat se dají i na dveře. Máte umytá okna a začalo pršet? Teď se takovýmto problémům už můžete jen smát. Stínící systémy vaše okna ochrání i před deštěm a větrem a samozřejmě prachem.