Zabýváme se jejich tepelných ošetřením

Naše palety si u nás můžete zakoupit v několika typech, a to od EUR, přes standardní až po atypické. Nezapomeňte, že u nás je možnost si objednat i ohrádky, případně gitterboxy. Záleží na tom, co budete přepravovat. Máme zkušené odborníky, kteří svou práci dokonale zvládají. Vedle výroby se zabýváme i jejich opravami. Přivezte je a …

Naše palety si u nás můžete zakoupit v několika typech, a to od EUR, přes standardní až po atypické. Nezapomeňte, že u nás je možnost si objednat i ohrádky, případně gitterboxy. Záleží na tom, co budete přepravovat. Máme zkušené odborníky, kteří svou práci dokonale zvládají. Vedle výroby se zabýváme i jejich opravami. Přivezte je a my je roztřídíme a vhodné opravíme.

Vyhovíme všem našim zákazníkům

Zajímáte se o naše palety? Pak byste měli vědět, že právě u nás je zhotovujeme buď na poloautomatické výrobní lince nebo také ručně. Zůstaly vám doma ještě nějaké poškozené? Nevyhazujte je. Možná, že je ještě bude možné zrenovovat a dále používat. Budeme rádi, když je dopravíte k nám. Naši odborníci je přeberou. Těšíme se na vás.