Wellness Šumava

Co jsou to vlastně masáže, které nabízíme ve wellness Šumava? Je možno vyslovit nějakou definici? Pokusme se o to! Masáž je vlastně ucelený soubor masérských hmatů, které nám pomáhají zbavit se únavy a bolesti. Pokud má mít masáž správný účinek, je velmi důležitý individuální přístup k masírovanému. Hmaty proto musí masér přizpůsobit zdravotnímu stavu dotyčného …

Co jsou to vlastně masáže, které nabízíme ve wellness Šumava? Je možno vyslovit nějakou definici? Pokusme se o to! Masáž je vlastně ucelený soubor masérských hmatů, které nám pomáhají zbavit se únavy a bolesti. Pokud má mít masáž správný účinek, je velmi důležitý individuální přístup k masírovanému. Hmaty proto musí masér přizpůsobit zdravotnímu stavu dotyčného klienta, konstituci jeho těla a typu masáže.
Do základního rozdělení podle druhu můžeme v našem wellness Šumava zahrnout masáže, jež vám u nás samozřejmě můžeme nabídnout. Jsou to tyto masáže: klasická (rekonvalescentní), léčebná (rehabilitační), rekondiční a relaxační, sportovní.

Už víte, kterou masáž u nás zvolíte?

Medovou? Čokoládovou? Lávové kameny? Budhovu? Lymfodrenáž? Kryolipolýzu?