Využijte schopností našich expertů

Rádi bychom poskytli své služby každému zřizovateli kanalizací. Umíme nejen bleskové opravy kanalizačního potrubí, ale rovněž se zabýváme i kvalitní revizemi. Revize jsou velice užitečným a přesto poměrně levným nástrojem, díky kterému dokážete rozpoznat začínající problémy ještě předtím, než se z nich stane katastrofa, jejíž odstranění je mnohdy velice nákladnou záležitostí. Na odpady jsme nejlepší …

Rádi bychom poskytli své služby každému zřizovateli kanalizací. Umíme nejen bleskové opravy kanalizačního potrubí, ale rovněž se zabýváme i kvalitní revizemi. Revize jsou velice užitečným a přesto poměrně levným nástrojem, díky kterému dokážete rozpoznat začínající problémy ještě předtím, než se z nich stane katastrofa, jejíž odstranění je mnohdy velice nákladnou záležitostí.

Na odpady jsme nejlepší

Výborné výsledky máme i v odstraňování usazenin. S čištěním odpadu máme letité zkušenosti. Tuto činnost zvládáme více než dobře. Díky tomu, že používáme mechanickou metodu, která se občas kombinuje s vodním paprskem, zůstává potrubí po našem zásahu zcela prosté usazenin. Tato služba není drahá ani nijak časově náročná.