Už žádné skvrny

Poradíme si i se silným zašpiněním, a proto naše kvalitní služby mohou využít nejen domácnosti, ale také firmy a společnosti. Kromě mytí oken si u nás můžete objednat i čištění koberců a podlah z jakéhokoliv materiálu. Díky extrakční metodě, která je na bázi horké vody a kvalitních certifikovaných prostředků, které jsou nejen velmi účinné, ale …

Poradíme si i se silným zašpiněním, a proto naše kvalitní služby mohou využít nejen domácnosti, ale také firmy a společnosti. Kromě mytí oken si u nás můžete objednat i čištění koberců a podlah z jakéhokoliv materiálu. Díky extrakční metodě, která je na bázi horké vody a kvalitních certifikovaných prostředků, které jsou nejen velmi účinné, ale také šetrné k materiálům a barvám, se budou vaše podlahy krásně blýskat a nezůstanou na nich nejen žádné skvrny, ale ani roztoči a alergeny.

Oživíme barvy i hebkost

Uklidíme za vás a nebude vás to stát ani moc peněz, a dokonce ani moc času. Náš zaměstnanec se postará o to, aby čištění koberců Praha proběhlo důkladně a s maximální péči tak, abyste byli spokojeni. Uklizené plochy budou nejen voňavé, ale oživíme jejich barvy i hebkost.