Úspěchy máme hlavně v týmových soutěžích

Naši hráči jsou v posledních letech velmi úspěšní v týmových soutěžích. Jen mužům se právě letošní rok příliš nevydařil a musí hrát utkání o udržení ve skupině. Aby to úspěšně zvládli, musí mít za zády fandící nadšence. Patříte k nim i vy? Pak jim to nezapomeňte dát patřičně najevo. Veškeré důležité zápasy i tenis výsledky …

Naši hráči jsou v posledních letech velmi úspěšní v týmových soutěžích. Jen mužům se právě letošní rok příliš nevydařil a musí hrát utkání o udržení ve skupině. Aby to úspěšně zvládli, musí mít za zády fandící nadšence. Patříte k nim i vy? Pak jim to nezapomeňte dát patřičně najevo. Veškeré důležité zápasy i tenis výsledky totiž můžete sledovat na našem webu a svých oblíbencům tak fandit z pohodlí domova.

Budoucnost leží na mladých hráčích

Možná o tom ještě nevíte, ale naše mladá a velmi talentovaná hráčka Karolína Plíšková se možná dostane do nejlepší desítky v žebříčku ATP. Všechny předpoklady k tomu má. Nyní je na jedenácté pozici. Sledujte našim prostřednictvím, jak si povede v dalších zápasech a zda se posune až za magickou desítku.