Staré dobré konopí

Již od dob starověké Číny je známý lék výš uvedené rostliny, a dokonce i ve středověké Evropě si brzy našel své opodstatnění a místo v léčbě. Přes odvážné nazývání konopí ďáblovou silou a dočasné přerušení jeho užití se dobral svého místa i v současné době. Léčivé účinky a konopný olej, to k sobě patří nerozlučně …

Již od dob starověké Číny je známý lék výš uvedené rostliny, a dokonce i ve středověké Evropě si brzy našel své opodstatnění a místo v léčbě. Přes odvážné nazývání konopí ďáblovou silou a dočasné přerušení jeho užití se dobral svého místa i v současné době. Léčivé účinky a konopný olej, to k sobě patří nerozlučně jako Pat a Mat. Můžeme směle říct, že opět se lidstvo obrací k přírodě a využívá jejich štědrých darů.

Konopné olejíčky jsou super

Nejenom masti z konopí,ale i různé konopné extrakty a gely se hojně užívají především pro masážní účely. Konopný olej uleví od bolesti, pomáhají při léčení kožních i psychických problémů. Trh je plný výrobků různých kosmetických, ale i medicínských firem, které se výrobou užitečných produktů zabývají s úspěchem a dobrými výsledky.