S Máchovým jezerem chatky ušetříte na správném místě

Láká vás dovelená u vody? Vyzkoušejte lokalitu, která je populárně stabilní, protože má, co nabídnout. Večerní diskotéky, které se budou líbit hlavně starším dětem za dozoru učitelů, koupání, opalování se, cestování po okolí, poznání hradů a zámků či jízda na kole, volejbal či stolní tenis. Co více byste chtěli od školního výletu, který se dětem …

Láká vás dovelená u vody? Vyzkoušejte lokalitu, která je populárně stabilní, protože má, co nabídnout. Večerní diskotéky, které se budou líbit hlavně starším dětem za dozoru učitelů, koupání, opalování se, cestování po okolí, poznání hradů a zámků či jízda na kole, volejbal či stolní tenis. Co více byste chtěli od školního výletu, který se dětem bude opravdu zamlouvat?

Jídlo je základ pro všechny turisty

Objednejte si školní akce se stravováním na Máchově jezeře chatky a budete si užívat skvělých cen. V sezónním období od července do srpna si můžete objednat polopenzi, která zahrnuje snídani a večeři v teplém stylu. Pokud máte zájem o plnou penzi, není to žádný oříšek. Od půl deváté je snídaně a od šesté večerní je večeře.