Rozvoz našeho zboží zdarma

Spousta lidí v posledních letech spoléhá zejména na své kutilské dovednosti a pro různé úpravy, opravy nebo částečné rekonstrukce své nemovitosti volí raději svépomoc, než objednávku u profesionální firmy. Pokud jste se i Vy rozhodli pro tento svépomocný způsob oprav, pak Vám nabízíme jedinečná plastová a dřevěná střešní okna, včetně jejich lemování a různých doplňků …

Spousta lidí v posledních letech spoléhá zejména na své kutilské dovednosti a pro různé úpravy, opravy nebo částečné rekonstrukce své nemovitosti volí raději svépomoc, než objednávku u profesionální firmy. Pokud jste se i Vy rozhodli pro tento svépomocný způsob oprav, pak Vám nabízíme jedinečná plastová a dřevěná střešní okna, včetně jejich lemování a různých doplňků (např. žaluzií nebo rolet).

Desetiletá garance

Objednávku Vašich nových kvalitních střešních oken s desetiletou záruční dobou můžete provést jednoduše na našich internetových stránkách. V případě, že u nás objednáte za více jak pět tisíc korun, pak od nás jako pozornost a dárek získáváte dopravu zboží po celé České republice zdarma. Při objednávání tedy nezapomeňte na lemování a případně i praktické vnitřní i vnější stínící doplňky.