Rozdáváme kousek štěstí

Svou malou rodinnou firmu na jižní Moravě už provozuji několik desítek let. Zdědil jsem ji po svém otci a ten zase po svém. Můj syn se také už začíná zajímat, co příprava takové točené zmrzliny vlastně obnáší. Jsem tomu rád. Vždyť už teď vím, že mé úsilí, nezůstane jednou ladem, ale že v rodinná …

Svou malou rodinnou firmu na jižní Moravě už provozuji několik desítek let. Zdědil jsem ji po svém otci a ten zase po svém. Můj syn se také už začíná zajímat, co příprava takové točené zmrzliny vlastně obnáší. Jsem tomu rád. Vždyť už teď vím, že mé úsilí, nezůstane jednou ladem, ale že v rodinná tradice bude dále pokračovat. Musím přiznat, že mi dělá dobře, když mě na ulici lidi zastaví, a chválí naše výrobky. Je to příjemné být z malého města, kde se zná každý s každým.

Radost pro děti i milence

Letos, jsme do naší výroby zařadili dva nové druhy této skvělé pochoutky, která je nejlepší v kornoutku z lahodného křupavého oplatku máčeného v čokoládě. Na pomoc nám přišly děti ze základní školy a náhodně oslovené milenecké dvojice, kterých jsme se ptali, jaká chuť jim u nás chybí. Byli jsme velmi překvapeni, že nápady se jen hrnuly. Těch barev a chuťových kombinací, které zvláště vymyslely děti, bylo nepočítaně. Ale přesto jsme dvě vybrali a nyní je na Vás je ochutnat a posoudit.