Reklamní textil

Prodej zboží určeného k dalším reklamním účelům, reklamní textil, je hlavní náplní společnosti s velkoobchodním prodejem. Kompletní nabídku můžete najít v katalogu pro sezónu 2012-2013. Zajisté největší komoditou v řadě reklamní textil , jsou trička různých druhů, moderních střihů, barevných provedení a velikostí pro všechny míry v pánské, dámské i dětské módě. Další nemalou kategorií …

Prodej zboží určeného k dalším reklamním účelům, reklamní textil, je hlavní náplní společnosti s velkoobchodním prodejem. Kompletní nabídku můžete najít v katalogu pro sezónu 2012-2013.
Zajisté největší komoditou v řadě reklamní textil , jsou trička různých druhů, moderních střihů, barevných provedení a velikostí pro všechny míry v pánské, dámské i dětské módě. Další nemalou kategorií jsou polokošile. Taktéž v nemalé škále barevných odstínů a stylových střihů. Sto procentně bavlněné a kvalitně šité, to je zboží s vysokým standardem. Další nedílnou součástí katalogu jsou mikiny jak s kapucí, tak i bez ní.

Dětská trička Baby

Nakupte reklamní textil nově v kategorii dětských triček, dětské triko Baby, jehož označení je 86, 98 a 110. Velikost triček dětských začíná potom na označení 128 a pokračuje 140 a 152. Všechna dětská trika zle zakoupit v několika barevných variacích.