Půjčovna karavanů

Chcete-li si s rodinou či přáteli udělat hezký výlet, možná by Vám mohla pomoci naše půjčovna karavanů. Jsme na trhu již dlouho a naše služby jsou vyhledávány zákazníky nejen v našem regionu. Nabízíme pronájem karavanů za velice přijatelné ceny. Základní sazba za půjčení karavanu činí 850,- Kč za den pronájmu. Naše půjčovna karavanů Vám nabízí i …

Chcete-li si s rodinou či přáteli udělat hezký výlet, možná by Vám mohla pomoci naše půjčovna karavanů. Jsme na trhu již dlouho a naše služby jsou vyhledávány zákazníky nejen v našem regionu. Nabízíme pronájem karavanů za velice přijatelné ceny. Základní sazba za půjčení karavanu činí 850,- Kč za den pronájmu.
Naše půjčovna karavanů Vám nabízí i jiné služby, nežli je pronájem. Zabýváme se i servisem a kontrolou stavu různých karavanů či obytných přívěsů. Nechte si u nás změřit vlhkost všech panelů a podlah. Ručíme Vám za to, že odhalíme i to nejmenší zatékání. Za pouhých 490,- Kč můžete zabránit hnilobě. Prevence je vždy levnější než oprava.

Technický průkaz

Všechny karavany a obytné přívěsy, které nabízí naše půjčovna karavanů, mají technické průkazy a jsou v 100% technickém stavu.