Ochrana před sluníčkem

Pokud vlastníte dům s velkým počtem oken a prosklených ploch, jistě mi dáte za pravdu, že vám sluneční paprsky znepříjemňují domácí práce i sledování vašeho domácího kina. Chránit se můžete různými zastiňujícími prostředky, jako jsou závěsy či žaluzie. Jedná se o vnitřní zastínění, které vás ovšem neochrání tak dokonale jako vnější zastínění. Naše firma …

Pokud vlastníte dům s velkým počtem oken a prosklených ploch, jistě mi dáte za pravdu, že vám sluneční paprsky znepříjemňují domácí práce i sledování vašeho domácího kina. Chránit se můžete různými zastiňujícími prostředky, jako jsou závěsy či žaluzie. Jedná se o vnitřní zastínění, které vás ovšem neochrání tak dokonale jako vnější zastínění. Naše firma vám poradí jaký typ vnějšího zastínění je pro váš dům ideální a zpracujeme vám cenovou nabídku včetně dodávky a montáže.

U nás si vyberete

Naše nabídka vnějších rolet je opravdu široká. Vybrat si můžete hliníkové či plastové a výrobu přizpůsobíme jakémukoliv typu okna, od klasického až po trojúhelníkové či obloukové. Takové zastínění oken vás zcela ochrání před slunečními paprsky, venkovním hlukem, zloději a ušetří vám výdaje za topení.