Nepanikařte nad budoucími výdaji

Nejlepší by bylo, kdybyste se nejprve zklidnil a teprve potom s chladnou hlavou usedl k přípravě festivalu, který musíte zcela nečekaně zajistit právě Vy. Vezměte to jako výzvu, zda na takovou organizaci vůbec máte. Děsíte se toho, že budete muset za všechno platit, a nebudete na to mít? Ano, rozpočty na podobné akce nebývají vysoké. Ale musíte …

Nejlepší by bylo, kdybyste se nejprve zklidnil a teprve potom s chladnou hlavou usedl k přípravě festivalu, který musíte zcela nečekaně zajistit právě Vy. Vezměte to jako výzvu, zda na takovou organizaci vůbec máte. Děsíte se toho, že budete muset za všechno platit, a nebudete na to mít? Ano, rozpočty na podobné akce nebývají vysoké. Ale musíte si jednoduše umět poradit! Některé úkoly delegujte na členy svého týmu a přidejte jim hromádku peněz. Také si budou muset umět poradit.

Nakonec to dobře dopadne

Vezměte si na starost propagaci, protože ta je hodně důležitá. Kdybyste ji neprovedl kvalitně, přišlo by minimum návštěvníků. Nevěděli by o této akci. Vaše investice by se Vám dozajista nevrátila. Najděte si firmu, která tisk letáků levně provede, a to podle Vašich požadavků. Nebojte se, že investice bude nákladná. Podle hesla: Nechci slevu zadarmo, přihoďte pár volných VIP lístků a majitel bude obměkčen. Pochopí také, že festivalem se příliš peněz vydělat nedá. Lístky nemůžete prodávat za nesmyslně vysoké ceny. A máte to.