Neodmítejte pomocnou ruku

Bojovat se závislostí dokáže jenom málokdo. Závislost většinou bývá mnohem silnější, což je samozřejmě nežádoucí. Pokud to tedy myslíte s léčbou opravdu vážně, tak zapomeňte na to, že se budete pokoušet o něco sami doma, tak to bohužel nefunguje. Měli byste nastoupit na odvykací kůru, na které vás čekají každodenní terapie s profesionály. Neděste se …

Bojovat se závislostí dokáže jenom málokdo. Závislost většinou bývá mnohem silnější, což je samozřejmě nežádoucí. Pokud to tedy myslíte s léčbou opravdu vážně, tak zapomeňte na to, že se budete pokoušet o něco sami doma, tak to bohužel nefunguje. Měli byste nastoupit na odvykací kůru, na které vás čekají každodenní terapie s profesionály. Neděste se ale, nebude to rozhodně vůbec tak nepříjemné, jak to může znít. Celý měsíc, tedy po celou dobu trvání programu, budete bydlet v krásném nově postavěném objektu uprostřed přírody. Budete mít k dispozici chutné a výtečné jídlo, wellness a také možnost cvičit různá tělesná cvičení a tak podobně. Nejenom, že se uzdravíte, prožijete také měsíc, který bude prospěšný pro celé vaše tělo a pro vaši psychiku jako takovou.

Terapie jsou důležité

Nejdůležitějším bodem programu jsou samozřejmě terapie. Bez těch to nejde, ty jsou totiž nejefektivnějším krokem v celém tomto procesu. Alkoholismus léčba je avšak prováděna moderními technikami, proto se nemusíte bát, že by pro vás byl tento měsíc noční můrou a utrpením.