Nejlepší sortiment v našem obchodě

Potřebujete ušetřit peníze? Trháte si vlasy s každým dalším nákupem, kdy si domů přinesete jednu poloprázdnou tašku za stovky korun? Máme pro Vás jednoduché řešení – nakupujte chytře podle letáku Albert! Ten Vám dokáže zaručit, že nepropásnete ty nejvýhodnější slevové nabídky, zajímavé akce a cenové top nabídky. Budete mít lepší pocit z Vašeho nákupu, protože …

Potřebujete ušetřit peníze? Trháte si vlasy s každým dalším nákupem, kdy si domů přinesete jednu poloprázdnou tašku za stovky korun? Máme pro Vás jednoduché řešení – nakupujte chytře podle letáku Albert! Ten Vám dokáže zaručit, že nepropásnete ty nejvýhodnější slevové nabídky, zajímavé akce a cenové top nabídky. Budete mít lepší pocit z Vašeho nákupu, protože s námi výrazně ušetříte Váš rozpočet.

Naši reklamu nedávejte do sběru

Leták Albert je vždy přehledný, krásně barevný a vždy plný těch nejlepších cenových trháků. Pro naše zákazníky ho dodáváme v papírové podobě do Vaší schránky. Pro ty, kteří mají raději internet, ho máme ke stažení na našich webových stránkách. PDF forma je něco jako elektronická kniha a je stejně tak přehledná jako ta z papíru.