Nechte se hýčkat kvalitou

Chcete svým zaměstnancům dopřát komfort během jejich dlouhých pracovních směn? Chcete příznivcům svého podniku, kteří budou nosit vaše reklamní oděvy, udělat radost stoprocentně kvalitním provedením a materiálem příjemným na nošení? Navštivte naše velkoobchodní sklady v Brně či Praze a můžete vyzkoušet na vlastní kůži, jak jsou námi užívané materiály kvalitní a příjemné. Nebo si prohlédněte …

Chcete svým zaměstnancům dopřát komfort během jejich dlouhých pracovních směn? Chcete příznivcům svého podniku, kteří budou nosit vaše reklamní oděvy, udělat radost stoprocentně kvalitním provedením a materiálem příjemným na nošení? Navštivte naše velkoobchodní sklady v Brně či Praze a můžete vyzkoušet na vlastní kůži, jak jsou námi užívané materiály kvalitní a příjemné. Nebo si prohlédněte náš e-shop a vybírejte, porovnávejte, zde najdete vše přehledně a na jednom místě. Pro menší zákazníky či jednotlivce máme v provozu maloobchodní e-shop, takže si jistě každý přijde na své, ať už má zájem o potisk triček, kalhot, mikin, větrovek, čepic či čehokoliv jiného, nebo chce nakoupit vhodné pracovní oděvy pro své pracovníky.

Doprava na místo určení jako bonus

My vám poskytneme tu nejvyšší kvalitu, my vám poskytneme ty nejlepší služby. Jako důkaz vám nabízíme dopravu vašeho objednaného zboží na místo určení za skutečně „směšnou“ částku, ale klidně i zcela zdarma, pokud váš nákup přesáhne stanovenou částku. A to už se vyplatí, no ne? Proto neváhejte, objednejte si potisk triček či jiné oblečení ještě dnes a nechte se rozmazlovat kvalitním servisem a dlouholetými zkušenostmi.