Můžete nastartovat a jet

Tak a je to tady, je z vás zbrusu nová řidička a nyní už můžete usednout za volant a vyjet, kam vás to bude táhnout, takové teď máte možnosti. A dokonce jste na tom i tak dobře, že už máte i svůj vlastní automobil. Pravda, je malinko ojetý, neboť se jedná o bývalé vozidlo vašich rodičů, …

Tak a je to tady, je z vás zbrusu nová řidička a nyní už můžete usednout za volant a vyjet, kam vás to bude táhnout, takové teď máte možnosti. A dokonce jste na tom i tak dobře, že už máte i svůj vlastní automobil. Pravda, je malinko ojetý, neboť se jedná o bývalé vozidlo vašich rodičů, kteří ho několik let používali, ale co byste chtěla, hlavně, že je to zadarmo.

Sedla na vás tréma

Ovšem i přesto, že nyní máte takřka ideální podmínky k tomu, abyste nastartovala, zařadila a sešlápla plyn, tak i přesto se tak trochu obáváte vyjet z garáže ven. Ne, že by vám to nešlo a ne, že byste neznala pravidla silničního provozu, to ano, všechno jste se naučila v autoškole Praha , nicméně jste tak nějak nervózní z toho, že vedle vás už nikdo nesedí. Už vedle vás není žádný lektor, který by vás jistil, už je to všechno jenom na vás.