Málo času?

Nemáte tolik času, kolik byste svému dítěti chtěli věnovat? Nemáte náladu po celodenním maratonu v práci ještě večer číst ratolesti příběhy a vyprávění? Nevadí, zvolte vhodnou volbu, u které budete vědět, že je přínosem! Vyberte Krkonošské pohádky, kterými bude uchvácen nejen váš brouček, ale i vy si u nich se sentimentální vzpomínkou odpočinete. Můžete společně …

Nemáte tolik času, kolik byste svému dítěti chtěli věnovat? Nemáte náladu po celodenním maratonu v práci ještě večer číst ratolesti příběhy a vyprávění? Nevadí, zvolte vhodnou volbu, u které budete vědět, že je přínosem! Vyberte Krkonošské pohádky, kterými bude uchvácen nejen váš brouček, ale i vy si u nich se sentimentální vzpomínkou odpočinete. Můžete společně sledovat dobrodružství hlavních hrdinů, můžete donekonečna diskutovat o moudrém a spravedlivém Krakonošovi. Na našem webu najdete vždy volně přístupné množství kreslených i hraných záležitostí pro aktuální dětský věk! Přehledně díl po díle, pro snadnější orientaci jak pro malého, tak pro velkého diváka! Vždyť každý bez rozdílu věku má rád vyprávění plná kreslených, nebo hraných postav a postaviček! Každý z nás jsme na nich odrostli a i po letech nám mají co nabídnout!

Co vás jenom napadne

Množství Večerníčků, spousta příběhů, dokonce i filmové písničky. To vše a ještě mnohem více hledejte na našich stránkách! Zastavte čas a sledujte s vašimi dětmi příběhy, na které už jste možná zapomněli! Sledujte kvalitní vyprávění, která jsou u nás pečlivě volena a vybírána!