Lepší místo nenajdete!

Potřebujete levné a spolehlivé místo, kde si nechat opravit své auto? Nebo rovnou koupit nové? Za jedinečné ceny? V tom případě vítejte v našem autosalonu Volkswagen, který podléhá všem standardům celého německého koncernu! Normy bereme vážně, proto je plníme. I když jsou náročné. My pro zákazníky děláme jen to nejlepší. Kontaktujte nás ještě dnes pro …

Potřebujete levné a spolehlivé místo, kde si nechat opravit své auto? Nebo rovnou koupit nové? Za jedinečné ceny? V tom případě vítejte v našem autosalonu Volkswagen, který podléhá všem standardům celého německého koncernu! Normy bereme vážně, proto je plníme. I když jsou náročné. My pro zákazníky děláme jen to nejlepší. Kontaktujte nás ještě dnes pro bližší informace!

U nás i s protiúčtem!

Platba formou protiúčtu je v dnešní společnosti relativně dost populární a my se Vám ji snažíme také nabízet! Jestliže máte ve vlastnictví starý vůz a potřebujete se ho zbavit, tak nás kontaktujte. My ho od Vás vykoupíme formou protiúčtu a zbytek si doplatíte k pořízení auta nového. Je to snadné, spolehlivé a velmi oblíbené nejen v automobilovém průmyslu. Těšíme se na Vás!