Lékárna

Vybírat a následně objednávat můžete podle Vaší potřeby nemoci nebo jejího předcházení. Indikace je podle dutiny ústní, dýchacích cest a respiračního systému, imunitního systému, kůže, vlasů, nehtů, metabolismu, močových cest a ledvin, nervového systému a psychiky. Naše lékárna má přípravek na všechny bolístky! Indikaci dále dělíme do pohlavních orgánů a sexuálního zdraví, pohybového aparátu, smyslových orgánů, …

Vybírat a následně objednávat můžete podle Vaší potřeby nemoci nebo jejího předcházení. Indikace je podle dutiny ústní, dýchacích cest a respiračního systému, imunitního systému, kůže, vlasů, nehtů, metabolismu, močových cest a ledvin, nervového systému a psychiky. Naše lékárna má přípravek na všechny bolístky!
Indikaci dále dělíme do pohlavních orgánů a sexuálního zdraví, pohybového aparátu, smyslových orgánů, srdce, cév, krve, těhotenství a péče o dítě, trávící soustavy a závislostí na alkoholu nebo nikotinu. Lékárna Vám pomůže s výběrem Vašeho léku a Vy můžete přestat trpět bolestí!

Léčiva

Léčiva nabízí a prodává naše lékárna pro dýchací systém, kardiovaskulární systém, kožní a nervový systém, pohybový aparát, smyslové orgány, trávící systém a metabolismus, urogenitální aparát a výživu, vitamíny a minerály. Nabídka je pestrá, vybírejte z mnoha produktů a značek!