Koloběžka

http://www.ubytovny-praha.net/images/200001356-8271584625/DSCN2014.JPG Dojet na koloběžce dva kilometry není nic moc těžkého. Kamil to zkusil už několikrát a ví, že do práce je to sice nanic, protože to pak chce, než začnete pracovat ještě sprchu, ale dá se to. Domů je to jednodušší, ubytovna Praha je tak trošku z mírného kopce a Tak není potřeba nijak velké námahy. …

http://www.ubytovny-praha.net/images/200001356-8271584625/DSCN2014.JPG Dojet na koloběžce dva kilometry není nic moc těžkého. Kamil to zkusil už několikrát a ví, že do práce je to sice nanic, protože to pak chce, než začnete pracovat ještě sprchu, ale dá se to. Domů je to jednodušší, ubytovna Praha je tak trošku z mírného kopce a Tak není potřeba nijak velké námahy. Je ale jasné, že je to tak jako tak pohyb a ten je pro nás všechny nesmírně důležitým prvkem pro náš spokojený život.

Pohyb

Četla jsme velmi zajímavou věc. Byla to jakási zpověď lidí, kteří slaví narozeniny. Jenže, ne jen tak ledajaké. Jsou to narozeniny, kdy by na dortu potřebovali třeba sto šestnáct svíček a podobně. A všichni se shodli na tom, že jsou k tomu, aby se lidé dožívali tak vysokých let ve zdraví, potřeba dodržovat čtyři základní věci. Zdravě jíst a pít, denně cvičit, třeba jezdit na kole, dostatečně spát a zůstat aktivní.