I když nejsme lékaři

Tak se často snažíme dělat jejich práci, takzvaně jim fušovat do řemesla. Občas totiž neradi k nějakému doktorovi chodíme, protože se obáváme, že by nám chtěl hned všechno testovat a podroboval by nás výslechu a všechno by to dopadlo špatně, museli bychom chodit po dalších vyšetřeních a dělali bychom si starosti a zabralo by nám to …

Tak se často snažíme dělat jejich práci, takzvaně jim fušovat do řemesla. Občas totiž neradi k nějakému doktorovi chodíme, protože se obáváme, že by nám chtěl hned všechno testovat a podroboval by nás výslechu a všechno by to dopadlo špatně, museli bychom chodit po dalších vyšetřeních a dělali bychom si starosti a zabralo by nám to až moc našeho volného času a protože žádný vlastně nikdy nemáme, pokud to tedy není opravdu závažný problém nebo natolik akutní, že k tomu doktorovi musíme jít, tak raději nikam nejdeme.

Jiný styl přemýšlení

Někteří lidé také přemýšlejí jinak a to o tom, že nechtějí být někomu na obtíž a zbytečně zdržovat doktory, když mají své práce dost a jsou věčně plné čekárny lidí, kteří to potřebují více a tak je zbytečné tam vlastně chodit. Jenomže náš, často tak závažný problém odsuneme tímto na druhou kolej a posléze je problém hned na světě, protože to zajde tak daleko, že k tomu doktorovi stejně musíme jít. Neem je přírodní antibiotikum, které si například můžete objednat sami a vyzkoušet, jestli vám od něčeho pomůže.