Další vzdělávání je vaší prioritou

Práce lékař Plzeň je nyní volná! Získejte práce lékař Plzeň u nás, v psychiatrické nemocnici v Dobřanech. Získáte zde bohaté zkušenosti napříč problematikou dospělé i dětské psychiatrie. Kromě odborných znalostí a zkušeností, kromě výborného odborného zázemí, u nás můžete ale získat i jiné benefity. Pomůžeme vám s vaší atestací Pomůžeme vám tedy nejen …

Práce lékař Plzeň je nyní volná! Získejte práce lékař Plzeň u nás, v psychiatrické nemocnici v Dobřanech. Získáte zde bohaté zkušenosti napříč problematikou dospělé i dětské psychiatrie. Kromě odborných znalostí a zkušeností, kromě výborného odborného zázemí, u nás můžete ale získat i jiné benefity.

Pomůžeme vám s vaší atestací

Pomůžeme vám tedy nejen třeba s vaší atestací, ale můžeme vám také přidělit rovnou byt. Nemusíte tak mít žádné obavy o to, kde budete bydlet, o vše se postaráme my. A kromě toho získáte i příspěvek na rekreaci, na penzijní připojištění a ubudou vám starosti se stravováním, protože u nás s můžete najíst v naší vynikající závodní jídelně. Velice rádi vám také nabídneme náš přátelský kolektiv, ve kterém se jistě budete brzy cítit velmi dobře.