Co všechno lze vynalézt

3d skener nabízí netušené možnosti různých typů realizací. Můžete si na něm plánovat objekty od rozměrů mince, až po ty většího rázu jako automobil nebo socha. A navíc je to vše možné v jakémkoliv prostředí vás napadne. Nemusíme se omezovat jen na vnitřní podmínky, odborníci mohou pracovat s přístrojem rovnou i v nepříhodném terénu.   …

3d skener nabízí netušené možnosti různých typů realizací. Můžete si na něm plánovat objekty od rozměrů mince, až po ty většího rázu jako automobil nebo socha. A navíc je to vše možné v jakémkoliv prostředí vás napadne. Nemusíme se omezovat jen na vnitřní podmínky, odborníci mohou pracovat s přístrojem rovnou i v nepříhodném terénu.
 

Kdekoliv, cokoliv

Technika 3d skenerů je přenositelná a využitelná prakticky kdekoliv si budete přát. V této mobilitě vidím velké pozitivum, a jak se zdá, i ostatní mi dávají za pravdu. Co je však nejdůležitější, je bezesporu kvalita tisku. Bez ní bychom dostali pouze roztřesenou, nic neříkající směs něčeho bez vypovídací hodnoty. Musíme tedy ohlídat charakter povrchu a zajištění nehybnosti daného předmětu.