Čím na sebe upoutat

Každá správná firma, by měla mít reklamní dárky nebo předměty. Tím se dostává stále do většího povědomí klientů a může tím také nové klienty získat. Jde o to, zvolit vhodné předměty. Pokud jste třeba realitní makléři, určitě se Vám hodí propisky, bloky a podobné drobné předměty. Pokud vlastníte sportovní klub, budete asi raději volit …

Každá správná firma, by měla mít reklamní dárky nebo předměty. Tím se dostává stále do většího povědomí klientů a může tím také nové klienty získat. Jde o to, zvolit vhodné předměty. Pokud jste třeba realitní makléři, určitě se Vám hodí propisky, bloky a podobné drobné předměty. Pokud vlastníte sportovní klub, budete asi raději volit něco z naší sportovní nabídky. Třeba balóny anebo trička či kšiltovky. Výběr máme veliký. Stačí si prohlédnout náš katalog předmětů.

Oblékněte své zaměstnance

Udělejte radost svým zaměstnancům. Reklamní dárky nemusíte prioritně mít jen pro klienty. Můžete udělat radost také svým zaměstnancům. Nechte jim vyrobit třeba hrnečky s potiskem. A co třeba trička pro své zaměstnance. Máme dámská i pánská. Vyberte barvu a typ a udělejte si firemní oblečení přímo pro Vás.