Chiptuning

Máte rádi výkonná a rychlá auta? Na drahé vozy nemáte finanční prostředky? Tak co trochu vylepšit ten Váš stávající? Jestli jste na všechny otázky odpověděli ano, pak právě pro Vás tu je chiptuning. Chiptuning Zajímá Vás, ve kterých automobilech je chiptuning nejvíce poznat? Jsou to zejména auta s turbodmychadlem, kde můžeme pozorovat velký …

Máte rádi výkonná a rychlá auta? Na drahé vozy nemáte finanční prostředky? Tak co trochu vylepšit ten Váš stávající? Jestli jste na všechny otázky odpověděli ano, pak právě pro Vás tu je chiptuning.

Chiptuning

Zajímá Vás, ve kterých automobilech je chiptuning nejvíce poznat? Jsou to zejména auta s turbodmychadlem, kde můžeme pozorovat velký nárůst výkonu. Ale nic nebrání jej udělat i u jiných aut, jde ho provést i u zemědělských strojů. To by bylo, abyste jej na Vašem osobním automobile nepocítili.

Zemědělské stroje

Jsme jedni z mála, kdo dělá chiptuning i u zemědělských strojů. Výsledkem je větší výkon, nižší spotřeba a umíme také vypnout různé omezovače. Umíme také vypnout ERG ventil. Na všechny naše služby poskytujeme standardně záruku 24 měsíců.