Buďte zase svá

klimakteriem V posledních měsících si procházíte doslova peklem. Neustále Vás někdo rozčiluje, děti Vám lezou na nervy a hádky s mužem už se pro Vás staly téměř rutinou. V práci se potíte, jako byste běžela maraton, přitom ale sedíte v klimatizované kanceláři a víc už se svléknout nemůžete. Tyto problémy vyvolané klimakteriem se na sebe nabalují jako sněhová koule, která se řítí z kopce, a

klimakteriem

V posledních měsících si procházíte doslova peklem. Neustále Vás někdo rozčiluje, děti Vám lezou na nervy a hádky s mužem už se pro Vás staly téměř rutinou. V práci se potíte, jako byste běžela maraton, přitom ale sedíte v klimatizované kanceláři a víc už se svléknout nemůžete. Tyto problémy vyvolané klimakteriem se na sebe nabalují jako sněhová koule, která se řítí z kopce, a Vy máte pocit, že už ji nelze zastavit. Vaše špatné nálady vyvolávají doma další a další hádky, manžel před Vámi raději utíká do hospody a děti se Vás začínají bát. Zastavte to. Víme jak!

Zatočte s menopauzou jednou provždy!

Vyzkoušejte Menox 45 a přesvědčte se sama o jeho blahodárných účincích. Bolesti hlavy budou mnohem snesitelnější nebo vymizí úplně. Budete méně často podrážděná a rodinná situace se díky tomu uklidní.