Ano – to nejkrásnější slovo!

Přípravami na ten nejdůležitější okamžik ve Vašem životě jste strávili skutečně mnoho času. Ze všech sil jste se snažili vymyslet program do nejmenšího detailu a tím předejít jakýmkoli nepříjemnostem, které by se nedej bože mohly v té situaci přihodit. Jste nervózní a natěšení. A jestliže na Vámi vyřčenou obligátní otázku uslyšíte Ano, je to ta …

Přípravami na ten nejdůležitější okamžik ve Vašem životě jste strávili skutečně mnoho času. Ze všech sil jste se snažili vymyslet program do nejmenšího detailu a tím předejít jakýmkoli nepříjemnostem, které by se nedej bože mohly v té situaci přihodit. Jste nervózní a natěšení. A jestliže na Vámi vyřčenou obligátní otázku uslyšíte Ano, je to ta nejsladší melodie, kterou Vaše uši kdy zaslechly a zaslechnou.

Netradiční žádost o ruku je trendy

U zásnubních prstenů si člověk může být jistý jednou věcí – ať už jsou vyrobené z jakéhokoli materiálu a mají zasazené kterýkoli kamínek, vždy vynikají svojí jedinečnou krásou a originalitou. Stejně jako Vaše vyvolená i prstýnek je jedinečný a neopakovatelný. Pokud si nepotrpíte právě na těžkou romantiku v Paříži, zajisté nepohrdnete žádosti při nějaké zvláštní příležitosti, například při letu balónem. Výběr je jen na Vás.