Výroba

Naše studio Vám může nabídnou výrobu videoprogramů s nejrůznější tématikou. Může se jednat o propagační film na podporu turistického ruchu, nebo kvalitní prezentaci Vaší firmy, či instruktážní film, který zákazníkům usnadní pochopení Vašich výrobků a služeb. Naše studio má na svém kontě mnoho desítek různých videoprogamů a jejich ukázky Vám můžeme předvést. Ceny se odvíjejí od pracnosti zakázky a jsou ve srovnání s průměrem v regionu na spodní hranici. Ve srovnání s velkými aglomeracemi (Praha, Hradec Králové, Liberec apod.) jsou někdy až několikanásobně nižší.


PREZENTAČNÍ VIDEO

Naše studio vyrobilo mnoho videoprezentací pro různé firmy. Společnosti je používají při jednáních se svými klienty a zákazníky. Tyto videoprezentace velmi působivě doplňují a dokreslují informace o firmách, jejich činnostech, službách a výrobě.

Prezentační video

VIDEOFILMY

Máme už za sebou výrobu hezké řádky různých dokumentů, které propagují a ukazují města obce a regiony převážně severu Čech. Například: Zámek Benešov nad Ploučnicí, Hřensko, Svatý Jan pod Skalou, Okres Děčín I. a II., Jiřetín pod Jedlovou, Město Děčín, Střípky historie, Tolštejnské panství, Jílovský zámek, Děčínské filmové návraty, Děčínský zámek a dalšíFilmové návraty - Seriál Filmové návraty vzniká při vysílání na regionálním infokanále a je možno si ho objednat na DVD.Děčínský zámek - DVD Děčínský zámek vzniklo v r. 2006 a je možno si toto DVD u nás objednat.

Videofilmy

V našich záznamech, videoprogramech a DVD je zachycen Děčín, okres Děčín i kraj ve všech ročních období a v mnoha proměnách.


Naše videofilmy o městech o obcích přispívají k propagaci a zvýšení turistického ruchu.

DOKUMENTACE STAVEB, VÝROBY

Stavby

Naše studio provádí i video i foto dokumentaci různých staveb a projektů

Káva

 

ři Vašich jednáních může být videoprezentace Vaší firmy, výrobků nebo služeb velmi působivá. Zákazník vše může sledovat v zajímavých proměnách, vše v nejlepších barvách a záběrech. Nabízíme Vám výrobu videoprogramů, prezentací a reklam na profesionální úrovni za výhodné ceny.

Vysíláme na: Satelit Astra, stanice Regionálnítelevize.cz ASTRA3B (23,5 stupně východně), norma DVB-S, bez kódování. Počet diváků: 2,5 milionu. Premiéra: 19:50, reprízy: 23:50, 3:50, 7:50, 11:50, 15:50 denní počet vysílání 6
Kabelová síť UPC - šíření stanice Regionální televize, časy shodné viz výše.
Digitální vysílání (vzduchem): TV Pohoda - Relax, Ústecký kraj. Premiéra: pátek 18:00, reprízy (pá-so-ne-po) 22:00, 6:00, 7:30, 12:00, 18:00, 22:00 hod.