Služby

KameraVideoslužby pro veřejnost

Na velmi dobré úrovni a s důrazem na vysokou kvalitu nabízí firma MK STUDIO služby pro veřejnost. Z nich jsou nejvyužívanější natáčení maturitních plesů, natáčení svateb, přepisy starých 8 a 16 mm filmů na video, přepisy z už zanikajících systémů VHS, Hi8 a podobně.

 

KotoučPřepisy filmů

Přepisy filmů 8 a 16mm je možno opatřit hudbou a titulky. Kvalita přepisu je na dobré úrovni a využívá se profesionálního zařízení.

Dále je možno nabídnout přepis z VHS, Hi8 nebo jiných systémů na DVD.
Zakázky lze zasílat i poštou.

 

Duplikace na DVD

Také v případě, že Vaše firma potřebuje rozmnožit prezentační DVD nebo CD můžeme Vám tuto službu nabídnout.

 

Natáčení rodinných a společenských událostí

Nabízíme také natáčení maturitních plesů na vysoké úrovni. Nástupy maturantů natáčíme dvěma nebo třemi kamerami.

Maturitní ples

Je možno si objednat videozáznam svatby, který Vám po zpracování bude připadat, jako celovečerní film o Vaší významné životní události. Vy dva v něm budete v hlavních rolích.

Svatby

Videozáznam svatby je vždy doplněn titulkami, hudbou a na úvod je možno dát i fotografie z Vašeho dětství.

 

FotoaparátFotografické služby

Firma MK STUDIO nabízí fotografické služby. Může se jednat o fotografování maturitních plesů, svateb, fotografování na školách apod. Také zde se dbá na kvalitu. Fotografie od MK STUDIO patří k tomu nejlepšímu co v tomto oboru a regionu vzniká. Vysoká úroveň a příznivé ceny, to jsou dva hlavní důvody proč využít služeb firmy MK STUDIO.

Maturanti si u nás mohou zvolit od formátu 10x15 cm až po formát 20x30 cm. Fotografie jsou prokreslené a barevně dobře vyvážené.

 

Kontakt

Pište:
Volejte: 602 650 911

Vysíláme na: Satelit Astra, stanice Regionálnítelevize.cz ASTRA3B (23,5 stupně východně), norma DVB-S, bez kódování. Počet diváků: 2,5 milionu. Premiéra: 19:50, reprízy: 23:50, 3:50, 7:50, 11:50, 15:50 denní počet vysílání 6
Kabelová síť UPC - šíření stanice Regionální televize, časy shodné viz výše.
Digitální vysílání (vzduchem): TV Pohoda - Relax, Ústecký kraj. Premiéra: pátek 18:00, reprízy (pá-so-ne-po) 22:00, 6:00, 7:30, 12:00, 18:00, 22:00 hod.